Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

Aktuality.

24.5.2015:Milí přátelé po delší době se ozývám, kočičkám se daří dobře, přvítali jsme jaro a Mindik běhá po zahradě a je velmi spokojený kocourek. Hannynka je kočka domácí, drží se jen na terase u domu.

 

 

 

 

14.12.2014: Vážení a milí přátelé,oznamuji Vám tímto, že již neplánujme v budoucnosti koťátka.Naše kočička Hanynka byla kastrována a užívá si ve zdraví kočičího důchodu.Moc jí to prospělo je klidnější a také se konečně trochu zakulatila a je z ní krásná kočka.V listopadu oslavila 8 narozeniny. Přejeme jí i sobě aby byla zdravá a dlouho nás obveselovala svými kousky.Opět si začala hrát jako malá, asi se vrací do dětských let. :-)

Mindik je stále stejný rošťák, zamiloval si toulky po zahradě, ale jako správný domácí kocou se vrací domů, kontrolovat stav svých misek a občas obšťastní svou paničku nějaký dárkem ze zahrady, např, malým jablíčkem nebo uloveným motýlem nebo ještě živou vážkou. Je to prostě lovec.

 

20.1.2013:Po delší době se ozýváme s aktualizací našich stránek.Dle doporučení jsem si převedla stránky na jinou šablonu novější a některé aktualizace a fotky se nám ztratily.

Po delší době se nám ozvala paní,u které žije kocourek Benjamín z vrhu B. Je to moc krásný a mohutný kocour. Přikládám foto.Mám z takových zpráviček velkou radost, když vidím, že se koťatům daří dobře.Snad letos budeme mít koťátka.asi naposledy, Hanince bude v listopadu 7 let a tak asi naposledy se potěšíme s koťaty.Všichni včetně Mindika se těšíme na jaro, až budeme chodit na zahradu.

                                              

 

                                                       Kocourek Benjamín, je to krasavec, celá máma Haninka.

 

 

16.7.2012: V naší chovatelské stanici běží život letním tempem. užíváme si i s kočičkami letního počasí na zahradě. Mindísek honí motýly, číhá na ptáky, ale žádnému neublížil.Zkoumá na zahradě zákoutí. ale přo sebemenším šramotu běží domů, bojí se.Za coš jsem ráda protože se nevydá nikam daleko a drží se u domu.Tuto neděli se chystíme na mezinárodní výstavu do polského Těšína s Mindiskem, chceme získat poslední titul pro udělení Interšampiona.Tak nám držte palce. aby to dobře dopadlo.Jeho tatínek je také úspěšný účastník výstav a tak ho chceme následovat.

 

 

                              

 

Mindik se naučil lést po stromech, ještě že máme jen zákrsky na zahradě, a tak statečně sleze i dolů, ale je spokojený, že se mám kam schovat.Je to provokatér, hodí našeho foxteriéra a pak uteče na strom.Haninka ta vše z povzdálí sleduje a nezapojuje se do hry ,je klidná a raději doma. Doma ale má ráda hračky, ve svých 5 letech si začala hrát , jako malá kočičí holka.

 

 

 

25.5.2012: Po delší době se ozýváme s aktualitami z naší chovatelské stanice.Jaro si užíváme na zahradě i s kočičkami. Mindik je lovec, ale úspěch žádný. S naším psíkem Britem,se škádlí, ale mají ze sebe vzájemný respekt. Hannynka, ta je plachá a chodí jen po terase, aby to měla blízko domů, na rozdíl od Mindika, který se rád prochází po zahradě a polehává v trávě.Také jsem zapátrala ve starých fotkách a našla jsem dokument a svých začátcích s chovem koček. Foto přikládám, ale hrozně to uteklo smiley.V létě se už doopravdy chystáme  do Polska na výstavu s Mindikem, abychom završili cestu za titulem Interšampion, snad se to podaří.

                                                       

                                                                             

9.4.2012: Včera jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy koček v Hradci Králové s kocourkem z vrhu B Brianem. Kocourek byl úspěšný, posuzovala ho paní Mahelková a moc se líbil.Chválila jeho mohutné tělo,napsala mu krásný posudek a obdržel již druhý titul CAP a nominaci do BIS.Na výstavě jsme se sešli ve velkém počtu z našeho klubu chovatelů Česká Třebová a byl to jeden z přijemných dnů.

                                                                                  

 

 

 

27.2.2012: Dnes jsme měli milý den, napsala nám panička od Bianky, kočičky z vrhu B a poslala nějaké fotečky. Je to náhoda, ale v tento týden jsem si několikrát na Bianičku vzpoměla, jak se asi má. A dnes přišlo psaníčko emailem s fotkami. Paní, která si Bianičku odvezla, na mne udělala již od počátku moc dobrý dojem.Přijela se na Bianičku podívat dvakrát, než si jí mohla odvést, těšila se na ní a má jí moc ráda. Jsem moc spokojená, když si kotátko nová rodina tak moc přeje a zajistí mu skvělý domov, což v tomto připadě se povedlo.Bianička - Bibinka, jak jí panička říká, je moc krásně vybarvená britská kočička, s černo hnědými odznaky. No podívejte se sami na její fotky. Myslím,. že se Vám bude také líbit.

 

                                               

                                                           Bibinka čile pomíhá své paničce v kanceláři !

 

                                  Kdybychom se ke každému, koho potkáme, chovali se stejnou něžností, kterou zahrnujeme kočku - také by předli.

 

 

9.2.2012: Život v naší chovatelské stanici plyne v tomto zimním čase pomalu. Těšíme se na jaro, krmíme ptáky a  toulavou kočičku, které jsme vyrobili pelíšek, aby chuděra venku nezmrla.Je spokojená a vylézá jen na krmení.Snažíme se, aby nestrádala zimou, a ona je moc vděčná za každé pohlazení. Už se těším, jak mne bude doprovázet zahradou od prvních jarních květinek, jako tomu bylo vloni.S kočičkami doma vzpomínáme na výstavy které jsme absolvovali vloni, prohlížíme fotky. Hannynka občas svolává kocoury, chtěla by se pářit, ale myslím, že není přiliš vhodná doba na koťátka,a tak je stále odkládáme.Nechceme se stát množiteli neprodejných ko'ťat, chceme aby naše koťata našla dobrou rodinu a měla se dobře.

                              

                                                                                      

22.12.2011: Přejeme všem naším přátelů a příznivcům hezké vánoce a šťastný Nový rok 2012!

 

 

                                                                    

27.11.2011 :Ještě fotky z mezinárodní výstavy v Pardubicích listopad 2011.

 

                     

 

                                      Mindik,  Brianek ,   táta Mindika  Robinson Schamway

                                   krásní kocourci, všichni byli úspěšní a jejich majitelé šťastní

 

 

26.11.2011: Stále vzpomínáme na úspěch kocourků na výstavě a připojuji fotky s pohárem.Jsou to fotky amatérské,proto omluvte jejich kvalitu.

 

 

                                                                                                    

 

   Minďas s pohárem a kokardami   " neber mi je jsou moje! "

21.11.2011: V neděli jsme se vrátili s kočičáky z Mezinárodní výstavy koček v Pardubicích. Jeli jsme plni očekávání, jak kocourci dopadnou.Oba soutěžili ve třítě 3. kastráti. Brianek o svůj první titul CAP a Mindik o druhý titul CAPIB.Oba kocourci se moc líbili a očekávané tituly získali.Oba dostali krásné posudky, Brianek má kromě jiných kladů krásnou kulatou hlavu a mohutné tělo, Mindis také nádherná hlava a krásné výrazné oči, které učarovaly paní posuzovatelce.Oba získali nominaci do BIS a vlastně spolu soupeřili. Titul nejlepší kastrát získal náš miláček Mindisek. Měli jsme ohromnou radost. Na výstavě jsme se setkali s přáteli z chovatelské stanice Schamway. Z jejich CHS je tatínek našeho Mindiska Robinson alias Mindáček, který soutěžil ve veteránech a také se probojoval do BIS a tak jsme kluky spolu vyfitili.Jsou si moc podobní, posuďte sami.

 

 

 

                                                

 

        táta Robinson Schamway - Mindáček                              synek Artuš Mia Hanuli - Mindisek

 

                                                                               

 

 Mindisek  nejkrásnější kastrát  v soutěži Mindisek s Brianem

 

                                         

     

2.11.2011:Po delší době se ozýváme s aktualitami v naší chovatelské stanici.Kočičky si s námi užívaly léto na zahradě, Mindiska nejvíce bavili motýlci a ostatní létající hmyz. Lovil statečně vše co dostihl.Prozkoumal celou zahradu, ale když zjistil, že ho panička nehlídá, aby se neztratil, přiběhl domů a dožadoval se pozornosti.U našeho psa foxteriéra si získal respekt a tak se tolerují.Léto uteklo, ale bylo krásné a teď se opět chystáme na výstavu do Pardubic a pojede s námi náš odchovanec z vrhu B, Brianek se svou paničkou.Brian bude soutěžit o první titul v kastrátech, tak mu držte palce aby obstál.

                          

                                                    

Brian - colourpoint s modrými odznaky  matka obou kocourků HannieArtuš alias Mindis -  modrý

                                                                                       

 

10.6.2011: Dnes slavíme Mindikovi třetí narozeniny . Mindisku vše nejlepší a buď stále tak milý a veselý kocourek. Jsme rádi, že tě máme !

                                                          

10.4.2011:Dnes v podvečer jsme se vrátili s kocourky  Mindikem a Briankem z mezinárodní výstavy v Hradci Králové. Mindik se pokoušel o další titul k získání interpremiora a věřte nevěřte podvedlo se, co jsme chtěli. Mindik zístal kromě hezkého posudku a titulu CAPIB i nominaci do BIS.Prostě paráda. Brianek, kocourek z našeho vrhu B se poprvé předvedl na výstavě, získal krásný posudek a hodnocení EX 1.Brianek se moc líbil a jeho panička měla radost.S Mindikem se chystáme na některou z výstav v zahraničí, která je pro získání tituli Interpremior nutná.Tak nám držte palce!

Přikládám foto z výstavy.

                                    

                                     Brian Boy Hanuli                                                                          PArtuš Mia Hanuli alias Mindik

13.3.2011: Dnes se musím pochlubit novými fotkami kocourka z vrhu B - Benjamína, poprosila jsem jeho majitelku, aby mi ho vyfotila, abych viděla jak roste do krásy. A jsem  mile překvapená jak je krásný, posuďte sami.Opravdu se povedl, bude celý máma. Moc děkuji za fotky a přeji Benjaminovi i jeho paní hodně spoječných radostných chvil.

 

 

                                           

                                                                         

 

.26.2.2011: V naší chovatelské stanici prožíváme zimu a smutnou událost. Umřel nám náš milovaný pejsek Ariček. Byl to 14ti letý welššpringršpaněl, který miloval svou rodinu a my jeho.Báječný kamarád, který nikomu nikdy neublížil.Stále na něho vzpomínáme.

                                                           

                                                                                          Art Evženovo údolí                      

 

Naše kočičky  se mají dobře, jsou v teple , na rozdíl od tulačky kočičky, která chodí k nám na balkon a protože je stále hladová, tak jí krmíme a už je asi naše. Musíme jí obstarat alespoň nějaká atiparazitika, aby jsme předešli problémům.Chystáme s také na výstavu do Hradce Králové o Velikonocích. Pojede s námi také kocourek z vrhu B Brian, jeho panička chce zkusit jaké bude mít štěstí.Tak se těšíme.

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             Krásné Vánoce a pohodový Nový rok !!!

 

 

              

 

 

7.12.2010: Také my se těšíme na vánoce a pilně se na ně připravujeme. Pečeme , uklízíme a to vše za dozoru našich milých kočičáků.Ty nesmí nikde chybět.

                                                                                                                       

26.11.2010: Včera jsem se byla podívat na naše kotě z vrhu B.Brianek, jeho nová panička mu říká Janík je moc spokojený kocourek, má společnost kočičky a také ptáčků zebřiček a tak je stále pozoruje. Roste, je už veliký kluk a mazel.Přikládám pár fotek.

                                                          

17.11.2010 : V posledních dnech se přihodilo v naší chovatelské stanici pár novinek. Ozvala se nám paní Bianičky z našeho vrhu B. Poslala pár fotek  kočičky, která roste do krásy, paní si s kočičkou rozumí a jsou spolu šťastné. Kočička jí obveseluje život svými rošťárnami i milou povahou.

                                Bianička

Po té se nám ozvala paní z Prahy, u které žije kocourek Bonno a pěla chválu na milého, mazlivého koourka, který má v rodině dva kočičí kamarády, se kterými lumpačí na zahradě a večer celý unavený spí doma v pelíšku.Máme velkou radost z těchto zpráviček a jsme šťasní když se naše koťata mají dobře.

                              Boník

 

To nejlepší jsem si nechala na závěr. 13.11.2010 jsme s Mindikem - Artušem odjeli na mezinárodní výstavu koček do Pardubic. Chyběl mu třetí CAP, aby mu mohl být udělen titul Premior.A tak jsme ho moc chtěli získat. A co myslíte ? Podařilo se nám, Mindiček se moc líbil, posuzoval ho posuzovatel z Polska a opravdu se mu kocourek líbil a CAP jsme měli v kapse.Překvapení ještě větší přišlo po té, když nás opět zavolali na podium a obdrželi jsme nominaci do BIS. Bylo to hlavně pro mne velké překvapení a radost. Na výstavě jsem se setkali s majiteli Mindikova otce, z chovatelské stanice Schamway z České Třebové,a ti se radovali s námi už proto,jak byli překvapení nad podobou Mindika svému otci. Udělali nám pár fotek, některé přikládám. Moc děkuji p. Martincové, majitelce Mindikova otce Robinsona, za tak krásného potomka, je to miláček rodiny a ještě k tomu velký fešák.

                           

 

14.10.2010: Dnes první noc spal Brianek, poslední kocourek v novém domově. Nakonec se líbil paní z Letohradu a budu ho moci vídat a sledovat jak roste.Má v rodině kamarádku kočičku a tak nebude sám. Mindik sice ho trochu trápil, ale celý večer ho s Hannynkou hledali. My jsme si už zvykali , že u nás zůstane a tak se nám po něm stýská. Byl milý a mazlivý, ale bude se mít dobře, tak mu to ze srdce přejeme.

11.10.2010:Zdravíme všechny příznivce našich stránek. Čtyři koťátka v posledního vrhu už jsou u nových páníčků a podle zpráviček se jím daří dobře.Poslední Brianek - kocourek s modrými odznaky je zatím doma. Chystáme se na výstavu do Pardubic, třeba se bude někomu líbit.Je to čiperný hravý kočičí kluk  a má rád společnost.Také chodíme na zahradu na vodítku, si zvyká a líbí se mu to.Přikládám pár čerstvých fotek.

 

                                                          

          Je to umění našeho Brianka vyfotit.

12.9.2010: Dnes odjel do nového domova kocourek Benjamín, původně si paní zamluvila Briana, ale tolik se jí líbila matka koťátek Hannynka, že se po dlouhém rozmýšlení rozhodla pro Benjamína.Přejeme jím hodně radosti a Benjamínkovi hodně kočičího štěstí. Bude mít zahradu a tak si to bude užívat.

Brianek bude smutnit po bráchovi, byli sehraná dvojka.

Brian                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

30.8.2010: V naší chovatelské stanici vše běží jak má, kromě houbaření, muchláme kocourky a kočičky.Malí kluci kočičí jsou mazlíci, a tak je všude plno.Mindik s nimi má stroti, jsou čipernější než čekal a tak je někdy vychovává. Hannynka, ta by už chtěla nová koťátka,ale musí chvíli počkat, než jí dopřejeme tu radost.

Stále hledáme hodné páníčky pro naše malé kocourky Briana a Benjamína!

                                         

                             Brian                                                                                                                                                    Benjamín

                                                       

                                                                                                    Chvilka klidu

22.8.2010: Již po několikáté se nám ozvala p.z Prahy, která rozmazluje našeho kocourka Boníka.Boník má dva kočičí kamarády, ale jak píše paní je i on ta kočičí hvězda, kterou rozmazlují i její kamarádky.Boník se má prostě dobře, chodí i do zahrady a užívá si.Přikládám foto.

Zprávičky jsme obdrželi i od majitelky z Náchoda Bianky, jsou spolu šťastné, Bianička se stala milou kamarádkou své paní. Kocourek Baloo je blízko, v Ústí nad Orlicí a jaho nová slečna je s kocourkem také spokojená.

 

                                                                    

21.8.2010: V návštěvách jsem si přečetla dotaz od Martiny na další koťátka.Odpovídám, chci nechat kočičku odpočinout,pokud to vydržím, koťata plánujeme na jaře 2012.Pokud se Vám Benjamín líbí, může být váš hned. Bude to krásný  kocourek po své matce a postavou po otci, velký urostlý kocour.Zatím je málo vybarvený, ale do dvou let bude jako jeho máma s výraznými čokoládovými odznaky.Když jsem si přivezla jeho matku Hanny měla odznaky jako Benjamín. Dnes je krásná,  čokoládová.Přikládám fofo Hanny když byla malá  a dnes.

Britská koťata v barvách colourpoint i plných barvách nabízí  naše sptřátelená chovatelská stanice Bonnacia - www.Bonaccia.wu.cz

                                                                      

Hanny malá                                                                                                  Hanny asi 4 měsíce                                                                            Hanny  dnes                                                                                                                           

 

 

Stále hledáme hodné páníčky pro Benjamina - colourpoint s čokoládovýni odznaky                                                                                       

 

 

 Brian a Benjamin

 

30.7.2010: Dnes odjel modrý pointový kocourek  Baloo do nového domova. Odvezla si ho slečna do svého nového domova, oba budou v novém a tak jím to snad půjde se společně zabydlet. Přejeme hodně společných radostí.

Stále máme k prodeji dva kocourky v barvách colourpoint s modrými a druhý s čokoládovými odznaky.Odběr možný ihned.

16.7.2010: Koťata z naší stanice pomalu odcházejí včera odcestoval Bonno až do Prahy, bude z něho mazlíček a dnes jsme se rozloučili s naší krásnou jedinou kočičkou Biankou. Ta se bude mazlit s paničkou v Náchodě. Přejeme jím hodně radostných chvilek a kočičích radostí.

Stále máme volné  tři kocourky - Benjamin s čokoládovými odznaky a Brian a Baloo s modrými odznaky. Prohlédněte si je, jsou krásní a mazliví.

24.6.2010: Život v naší chovatelské stanici běží na plné obrátky , vesele s koťaty.Statečně slézají škrabadlo, hoví si nejraději na nejvyšším místě. Chutná jím vše co jím nabídnu, prostě jsou úžasná.

Máte stále volné kočíčí kluky. Koťata z naší chovatelské stanice odchází s průkazem původu a smlouvou, která obsahuje podmínky prodeje koťat.Koťata jsou dvakrát očkovaná, odčervená a naučená na kočičí záchod. Naše kočky s námi bydlí v bytě, kde mají volný pohyb. Snažíme se aby byla přítulná.

Pokud se Vám  naše koťata líbí můžete i nezávazně nás navštívit a koťata si prohlédnout případně i pomuchlat.

V sekci koťata jsou nové fotky jednotlivých koťat.

13.6.2010: 10.června 2010oslavil náš kocorek Mindik své druhé narozeniny. Přejeme mu hodně zdravíčka a kočičího štěstí!

Stále máme volná koťátka -  čtyři kočičí kluci, fotky jsou níže.Zveme Vás i k nezávazné návštěvě koťátek.

30.5.2010: V naší rodině je stále veselo. Koťata se již rozběhla ze svého pelíšku po celém bytě. Oblíbila si škrabadlo a snaží se ho prolézat. Je čím dál obtížnější je vyfotit v klidu, snad jen když spí.Ochutnávají statečně granule i kapsičky, chutná jím pribinák o kočičím záchodu nemluvě. Jsou úžasně čistotná, člověk jen žasne.Někdy je lepší zábava s koťaty než v televizi. Doma říkáme, máš špatnou náladu - mrkni na koťata - jsi hned v pohodě. Stále máme volné čtyři kluky, jeden bude po mámě s čokoládovými odznaky a tři po tátovi s modrými.Midik je vzorný brácha, až mi připadá že péčí přehání a koťatům se to moc nelíbí.Je to s nim i prostě fajn.Přidám čerstvé foto.

    

 

                

      

                          

 

17.5.2010: Koťata rostou, běhají perou se. Všechna už umí na kočičí záchod.Kluci už nepohrdnou mlíčkem od paničky, ale od mamky je lepší.Čeká  nás první odčervení, to máme v plánu zítra.Je stále obtížnější je vyfotit, nepostojí a když spí není moc vidět.Ale nějaké čerstvé přidávám.

  

Bianka                                                                                             Bianka

  

Bianka  Baloo                                                                             Brian

  

Bonno                                                                                           Bonno

   

 Brian                                                                                            Benjamin

10.5.2010: V sobotu jsme měli návštěv.Na kočičku Bianku se přijela podívat její nová panička - paní Jana z Náchoda a Bianka se moc líbila. P.Jana se na ní moc těší a my jsme rádi, že bude mít milou paní.Tak ještě kluci,kdyby měli takové štěstí. Jsou to milí rošťáci, už začínají běhat zajímají se o hračky a perou se. Některá koťátka už přišla na to proč mají blízko záhůdek a chodí na něj.Také jím voní mámino masíčko,a zkouší ho olizovat. Přidávám aktuální foto.

                                                                        

  

7.5.2010: Naše koťatka rostou do krásy, už se kočkují , vykukují na svět z okna porodnice a stále mají hlad.Hannynka se snaží, Mindik jí pomáhá koťátka rozmazlovat. V týdnu se nám ozvala  paní z Náchoda a moc touží po kočicce Biance. Bude to její první kočička s PP a přijede se na ní v pátek podívat.Tak se těšíme. Bianka je z koťátek zatím s nejtmavšími odznaky. Všechna koťátka jsou krásná jen je pomuchlat.Konečně mám nový foťáček za rozbitý a tak budou fotky lepší, ty původní byly z mobilu.

  

24.4.2010: Dnes je naším koťatům 10dní. Některá koťátka už vidí, plazí se po pelíšku, prostě se mají k světu.Mindik se ukázal jako správný brácha o pomáhá Hannynce koťátka mýt a mazlit.Přikládám pár nových fotek.

    

    

21.4.2010:Dnes je to týden co se narodila koťátka našíHannynce. Snad jsou to čtyři kluci a jedna holka. Daří se jím báječně, Hannynka dobře baští, aby měla hodně mlíčka, koťata už zdvojnásobila svojí váhu, nejvetší z kocourků váží dnes 238g.Mindik je chodí se mnou kontrolovat, ale nesnáší když koťata vezmu do ruky a mňaukají, zlobí se na mě a musím je vrátit Hannynce.Jinak je očuchává a olizuje. Až budou větší budou se mu líbit víc. Koťata už lezou, hlavně za mámou.Přikládám čerstvé foto. Pokud se Vám naše koťátka líbí a máte zájem , ozvěte se, nebo se přijeďte podívat.

  

15.4.2010: Konečně jsme se dočkali radostné události - narození koťátek naší Hannynky. Jsme šťasní, že to v pohodě zvládla a jsou všichni zdrávi. Koťátka jsou bílá, ale měla by se vybarvit po rodičích vbarvách colourpoint s modrými a čokoládovými odznaky.Statečně baští mlíčko od maminky a mají se k světu. Kocourek Mindik je z toho nějaký vedle, opatrně našlapuje okolo koťátek, zatím nic pro něho. Až budou běhat to bude veselo.Pokud máte zájem o koťátko v této barvě, ozvěte se! Nezávazná návštěva je možná.Těšíme se.

                                                    

 

14.4.2010: Dnes slavíme - naší Hannynce a Leonkovi se narodila koťátka!

3.4.2010: Dnes je přibližně 56 den od nakrytí naší Hannynky Leonkem. Kočička je trpělivá, sotva to své kulaté bříško unese, má ho opravdu velké. Moc se těšíme, až ta chvíle nastane a budeme počítat kolik koťátek máme.Má již připravenou porodnici, ale nechce tam být. asi má ještě čas. Mindik ji trochu pošťuchuje, ale ona už nemá náladu na legrácky.Tak ho častuje syčením.

6.2.2010: Oznamujeme všem našim přítelům a zájemcům o koťátka a barvách colourpoint s modrými a čokoládovými odznaky, že očekáváme u naší Hannynky v polovině dubna koťátka v těchto barvách. Otcem bude GIC Leone Pami. Moc se těšíme! Pokud máte zájem ozvěte se.

                                                               

                                              CH Hannie Petty Smith,CZ                                            a                                       GIC Leone Pami,CZ          

 

  8.2.2010 : Tak ten čas nějak letí a je únor a dočkali jsme se u Hannynky kočičí říje. A tak jsme jeli za kocourkem. Hannynka se s Leonkem už zná od podzimu, kdy u něho byla, ale nezdařilo se a  těď to snad  dobře dopadne. Mindik je moc smutný, nebaví ho ani fotbálek, který pravidelně hraje, někdy také o půlnoci potmě, až se divím že mu to jde. Stále Hannynku hledá a mňouká abych jí šla hledat s ním.Rád by šel ven, dokonce nám utekl, ale z vysokého sněhu byl překvapený, něco tak protivného v životě neviděl.Nožky se  mu bořily, ani neutíkal a byl rád, že jsme ho vysvobodili. Přidávám pár čerstvých fotek.

                                                      

23.11.2009: Dnes slaví naše první kočička Hannynka své třetí narozeniny, moc jí přejeme zdraví a hodně kočičího štěstí, veselého kočkování s Mindikem svým synkem.

                                                                                                                             

17.11.2009:V sobotu 14.a neděli 15.listopadu jsme se zúčastnili s Mindikem dvou mezinárodních výstav koček v Pardubicích.  Mindik měl velký úspěch hned na poprvé se velmi líbil a získal ocenění CAP, pro kocoury kastráty.V neděli se vše opakovalo, takže jsme si odvezli dlaší CAP. Posuzovatelky jej chválily za krásně osvalenou postavu, excelentní srst, velké oči a celkově " sladkou" vyzáž, jek řekla posuzovatelka z Vesna Rižnar - Rešetič z Chorvatska. Máme z našeho miláčka velkou radost a moc mu přejeme  další úspěch. V neděli jsme sešli s p.Martincovou (majitelkou Mindikova otce), která byla překvapená jak Mindik vyrostl do krásy a je podobný svému otci. Výstavy v neděli se zůčastnilo sedm členů naší organizace z České Třebové a všichni si vedli velmi dobře.Přístě už s námi pojede také Hannynka, pravděpodobně na jaře, pokud nebude mít koťátka.Stále je plánujeme.

                                                                   

13.11.2009: Zítra se chystáme na MVK do Pardubic. Tentokrát zkusí štěstí kocourek Artuš  alias Mindik. Je z něho krásný kocourek, tak ať zkusí štěstí. Uvidíme jak bude nadšený z cestování a krásných koček na výstavě.

 

                                                                             

2.10.2009: Mám smutnou zprávu, koťátka nebudou, Hannynka měla falešnou březost. Potvrdil mi to veterinář podle sona. Moc nás to mrzí, těšili jsme se .Snad příště.

29.8.2009: V minulých dnech jsme přivezli Hannynku od ženicha, byla tam spokojená a tak čekáme jak vše dopadne.Ženich je krásný britský kocourek, GIC Leone Pami, colourpoint s modrými odznaky. Tak koťátka když to dobře dopadne  budou colourpoint s odznaky. Měla by se narodit koncem září 2009.

                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

 

12.7.2009: Včera jsme si udělali výlet a odvezli naší Hannynku k ženichovi. Je to krásný kocourek GIC Leone Pami, je modrý s odznaky a je moc milý a klidný. Tak držíme palce Hannynce, aby se s Leonkem skamarádila a dočkali jsme se v září koťátek. Moc jí držíme palce. Mindik je smutný, je sám a nemá koho trápit. Tak se dožaduje proběhnutí po zahradě a zápasí se sítí na dvěřích, jestli ho nepustí ven.  Je moc chytrý a tak se mu to již několikrát podařilo. Jsme zvědaví jak bude reagovat na sourozence. Snad to dobře dopadně a dočkáme se.

12.6.2009: 10.6.2009 oslavil náš miláček, synek Hannynky, Artuš Mia Hanuli alias Mindik své první narozeniny. Moc blahopřejeme a přejeme hodně zdraví a veselých her do dalších let. Vzpomínáme jak se mají jeho sestry Angelína a Amaya ve svých nových domovech.

                                                                       

                                                                                                 Hezké narozeniny Mindiku!

1.5.2009: Oznamujeme všem příznivcům našich kočiček, že ve středu 29.4.2009 přišel Hanynce doklad o přiznání titulu Šampion. Máme velkou radost. A co dál? Zkusíme pokračovat v boji o titul Interšampiona. Ale na podzim navštíme ženicha, aby Hanynnka nestrádala a potěšila se s koťátky. Tak nám držte palce! Tentokrát bychom chtěli koťátka colourpoint. Ženicha máme vyhlídnutého.

13.4.2009: Tak jsme se včera vrátily s Hannynkou z dvoudenní výstavy v Hradci Králové. Byl to pro nás velký úspěch a radost z výsledků, které jsme dosáhly. Hannynka se moc líbila, v sobotu získala svůj druhý titul CAC a nominaci do BIS, tam jsme se neprobojovaly, ale i tak jsme měly z tohoto úspěchu velkou radost. V nominaci jsme si konkurovaly s dalšíma dvěma kočička z naší ZO Česká Třebová. Měli jsme jako ZO na výstavě v sobotu sedm zástupců a všichni si odvezli nějaké ocenění a jedna z kočicek dokonce to nejvyšší. V neděli jsem opět čekali na posouzení, trochu s nervozitou, ale dopadlo to opět dobře.  Máme třetí CAC a můžu žádat Hannynce o přidělení  tituli " Šampion" . Přiště přiložím foto. Na další výstavu pojede i Mindik, byl doma smutný.

22.3.2009: Po delší odmlce se opět ozýváme se zprávičkami z našeho domova, Kocourek Artuš/ Mindik již váží skoro 5 kg a  byl kastrován, operaci snášel statečně a konečně nemusíme jeho maminku Hannynku při říji oddělovat. Byla z toho celá vykulená, když musela být týden sama.Moc jsem jí litovali a proto jsme rádi, že už toto opatření není potřebné.Mindik je mazlivý a zvláště o době kdy je Haninka v říji se sní mazlí a dává jí najevo lásku. Hanny jsem přihlásila na dvoudenní výstavu koček do Hradce Králové, 11.a 12.dubna 2009. Tak  jsme zvědaví jak uspějeme. Držte nám palce!  Co se kocourka Mindika týče jeho největší zálibou je přesazování květin, asi byl v minulém životě zahradníkem, ale nechce si dát vysvětlit, že na přesazování je ještě čas.Užíváme si s ním spoustu legrace, rád aportuje míčky, nebo kuličky z papíru, je prostě šťastný a veselý kocourek.

 

 

 

1.1.2009: Na vánoce jsme se těšili,jak bude náš malý kocourek Mindik reagovat na stromeček a kolikrát ho shodí.Pod stromečkem se mu moc líbily šustivé papíry a krabice, do kterých se s Hannynkou schovávali. Z té největší, jsme k mému i kočímu překvapení vybalili krásné velké škrabadlo.Když  jsme ho sestavili, hned  ho kočičky musely vyzkoušet.

 

25.12.2008: Na vánoce se nám ozvali majitelé Angelíny, jsou s ní šťasní. Angelína je baví svými veselými kousky. Pod stromeček dostala kromě hraček i postroj a bude se svými páníčky chodit na procházky. Moc jí přejeme, že získala dobré zázemí a milou rodinu.Podívejte se sami na foto Angelíny.

 

  

 

7.12.2008:Vrátily jsme se s Hannynkou z mezinárodní výstavy koček v Olomouci a jsme šťasné , přivezly jsme náš první titul CAC.Hannynka se moc líbila, hlava,odznaky,ocas,oči, srst vše Ex kvality a tak jsme si splnily tajné přání.Hannynka moc o výstavy nestojí, prožívá je dost neklidně, nerada cestuje a tak byla šťastná, že je doma. Její synek Artušek, kterému přezdíváme po otci Mindik, nás vítal, prý se mu stýskalo.Mindikovi bylo 6 měsíců váží 3 kg a roste z něho hezký kocourek. Trochu trápí Hannynku, ale ona se statečně brání. Na výstavě v Olomouci z naší organizace v České Třebové přijelo šest kočiček a všechny si odvezly tituly . Byly jsme jako klub velmi uspěšní. 

                                                         

Chystáme se s Hannynkou na  mezinárodní výstavu koček do Olomouce 7.12.2008, tak nám držte palce, abychom dobře dopadly. Můžete se na nás přijít i podívat, těšíme se.

29.10.2008: Dnes nová událost - po několika telefonátech si přijela nová panička pro naší Amayu alias Majdu a odvezla si jí do nového domova.Bude v Dolní Dobrouči obšťastňovat paní,  která o podobnou kočičku přišla.Kočička bude v dobrých rukou.Přejeme jí hodně štěstí.

15.10.2008: Naše zbývající koťátka Artuš a Amaya rostou jako z vody , jsou jím čtyři měsíce a Amaya stále čeká na své nové páníčky. Roste z ní krásná kočička,elegantní, jako namalovaná od malíře. Po své matce, má  trochu světlejší odstín,mírné stínování na nožičkách, no krásná kočka. Artušek zůstává v naší rodině, jako mazlíček, je milý a přitulný a moje rodina ho prostě nechce nikomu dát. A tak budeme mít dvě kočky.Alespoň jim bude veselo. Naší kočičce Hannynce - mamince opravdu březost prospěla, má krásnou srsrt, trochu se spravila, dříve byla mlsná, teď s koťaty dobře jí a prospívá jí to.Je vzorná máma, ikdyž teď už ji ti  puberťáci trochu lezou na nervy. Plánujeme výstavu a budeme bojovat o titul šampiona a trvalou chovnost. Abychom nezapoměli - zdravíme kocourka Robinsova alias Mindáčka z České Třebové a jeho paničku a děkujeme za krásné potomky.

 

5.10.2008: Loučení - Angelína se sama uložila do přepravky novým majitelů, jakoby spěchala do nového domova. Bude v Zábřehu na Moravě. Po sepsání formalit jsme se loučili. Bez slziček to nešlo, ale podle zpráv z jejího nového domova se má dobře.Noví majitelé plánují založit chov, kočička je opravdu hezká.Poslední foto v galerii.

29.9.2008: Dnes  jsme měli návštěvu. Přijeli se po dívat zájemci o kočičku Angelínu, až ze Zábřehu na Mor.. Angelína, my jí říkáme Blondýna, protože je nejsvětlejší,  měla úspěch, sice se nechtěla moc předvést, ale nakonec se přátelila a získala si nové páníčky a hlavně kamarádku Terezku. Až se vrátíme z výstavy v Liberci, tak si jí odvezou domů. Nastane loučení.

 

 

4.10.2008: Dnes jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy koček v Liberci s našimi kotátky.Cesta autem, se jím moc nelíbila, ale dojeli jsme dobře. Ve vyzdobené kleci se koťátkům líbilo, bavily je mašličky a volánky, a koťátka se chovala bezprostředně jako doma. Hodnotila nás p.Říhová a soutěžili jsme a vrhem somálských koček, somálky se líbili vic, ale my jsme dostali hodnocení II.nadějný vrh. Jinak koťátka se laické veřejnosti moc líbila, hlavně dětem, chtěli je  domů. A tak jsme se vrátili spokojení domů a zítra nás čeká loučení a Angelínou. Přijede si pro ní Terezka nová kamarádka s rodiči.

24.9.2008 Naše koťatka rostou do krásy,jsou veselá a svými rošťárnami trápí maminku Hannynku. Protože jsou opravdu v hezké barvě, přihlásili jsme se na mezinárodní výstavu koček do Liberce 4.10.2008 s celým vrhem. Tak nám držte palce! Přijďte se na nás a naše konkurenty podívat, těšíme se .14.9.2008 : Koťátka i Hanulka opět navštívili p. doktora Palána v České Třebové a statečně se nechali očkovat. Snad už máme vše v pořádku a čekají nás jen veselé události.Naše koťátka jsme také seznamovali s pejskem, hladkosrským foxteriérem Britem,který je lovecky veden a s Hannynkou se dobře snáší. Koťátka nejprve trochu prskala a ukazovala Britovi jak se umí zlobit a ježit srst, ale časem se snesou. Musíme častěji naše zvířátka seznamovat.

 

22.8.2008: Dnes jsme byli s koťatky u pana doktora na očkování. Koťata byla statečná a vše proběhlo jak má být.Také Hannynka maminka dostala včeličku

10.8.2008: Koťátkům už jsou dva měsíce. Řádí po celém bytě, moc dobře ví nač je škrabadlo. Přijdou na zavolání, poznají po hlase členy rodiny. Artuš se úspěšně učí žebrat, ví , když je panička v kuchyni, že dostane něco dobrého. Chutná jím všechno. Pochutnají si na pribiňáčku.Také byla koťátka i s maminkou Hannynkou dvakrát odčervena. Čeká na nás první základní očkování.

10.7.2008: Naším kočičím miminům je jeden měsíc. Nějvětším překvapením pro mě je , jak jsou čistotná a chodí na kočičí záchod. Zatím sami moc nejedí, lepší od maminky , ale záchůdek už znají. Ani nepomýšlíme na to, až půjdou koťátka do nových rodin, jak těžko se s nimi budeme loučit. Jsou k to krásní milí rošťáci. Nejčipernejší je Amaya, nejmenší, ale vše musí prověřit a vyzkoušet jako první. Prostě statečná holka.

5.7.2008: Našim koťátkům je 25 dní, jsou čilá a začínají krásně chodit.

16.6.2006: Koťátka už vidí. Jsou čilá a rostou jako z vody.

15.6.2008: Navštívila nás majitelka Mindáčka - otce koťátek a moc se jí libili.

10.6.2008 :   Hannynce se narodila koťátka. Pěkní cvalíci váží 108,128 a 128 gramů. Jsou to dvě kočičky  Angelína, Amay a  kocourek Artuš. Hannynka je pyšná  a  starostlivá maminka

duben 2008: Našli jsme Hannynce ženicha. Je to modrý britský kocourek Robinson Schanway,CZ  alias Mindáček z České Třebové. Navštívili jsme ho a jsme v očekávání .

 

7ččíe
TOPlist